top of page

Student Group

Public·89 members

Iyiki Dogdun KuzenDoğum günü mesajları, insanın her doğum gününde almak isteyecekleri mesajlardır. Sizde doğum günü mesajı kuzene göndererek, onun yüzünde tatlı bir gülümseme yaratabilirsiniz.Kuzenler, bir bakıma kardeş sayılırlar. Bazen kardeşten çok, kuzen insana daha yakın olur. Onunla sırlar paylaşılır, dertler konuşulur, mutluluklar çoğaltılır. Bu denli önemli bir kişinin doğum günü de çok özel olmalıdır. Onun ne kadar sevildiğinin gösterilmesi bakımından, kuzen doğum günü mesajları anlamlı ve içten olmalıdır.Doğum günü mesajları, içinde güzel dilekler ve samimiyet olduğu zaman değer kazanır. Gelişi güzel söylenmiş bir söz, duyguların içtenliğini anlatamaz ve duygu dünyasına dokunmaz. Kuzenin ne kadar kıymetli olduğu, ona gönderilecek olan kuzene uzun doğum günü mesajı ile olur. Çünkü duygular, kısacık mesajlara sığdırılamayacak kadar büyüktür.
Iyiki Dogdun KuzenBirlikte pek çok yaramazlık, haylazlık ve pek çok şey yaptık sevgili kuzenim ama bir türlü büyümeyi engelleyemedik. Olsun diyerek, kuzeninin senin yanında olduğunu bilmeni istiyorum, nice yaşlara.


Benim için sen her zaman en iyi sırdaş oldun. Kimseye söyleyemediğim şeyleri sana anlattım ve bundan büyük bir mutluluk duydum. Sen ise beni her zaman dinledin, sorunlarıma çözümler sundun ve yeri geldi benim için kendini feda edebildin. İyi ki doğdun canım kuzenim, nice yaşlara.


Bazen aramızda kırgınlıklar ya da anlaşmazlıklar olsa da sevgili kuzenim, kalplerimiz her zaman bir arada attı ve bu yüzden bizler aramızdaki ilişkiyi hep doğru şekilde koruyabildik. Sen benimle birlikte yaşama dair hep güçlü olmamı sağladın, bu yüzden sana teşekkür ediyor ve doğum gününü kutluyorum.


Bir yaş daha aldın gittikçe yaşlanıyorsun evet ama seni en kadar çok sevdiğimi asla unutma canım kuzenim. Doğum günün kutlu olsun her ne kadar yaşlansan da seni her zaman seveceğimi bilmelisin.


Elbette kuzenlerin en iyisinin doğum gününü sadece bir mesajla kutlamayacağım. Asıl büyük eğlenceyi daha sonra yapacağız ama şimdi de seni unutmadığımı bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Küçükken sürekli yaramazlık için yan yana olsak da büyüdükten sonra daha ciddi meseleler için bir araya gelmeye başladık. Ama aramızdaki bağı hiçbir zaman koparmadık. Doğum gününü kutlar ve nice yıllar dilerim canım kuzenim.


Kendimi hiç kardeşim olmadığı için hep kötü hissederdim ama senin varlığın bana her zaman özel bir mutluluk vermeyi sağladı. Böylesi mutluluk bana verebildiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki doğdun canım kuzenim. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page